Меню сайту
Категорії каталога
Оголошення [4]
Тут Ви можете безкоштовно розмістити оголошення за тематикою діяльності компанії. Cпам видалятиметься без попередження.
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Ваші оголошення
Головна » Дошка оголошень (4)

Оголошення [4]
Тут Ви можете безкоштовно розмістити оголошення за тематикою діяльності компанії. Cпам видалятиметься без попередження.

Громадська організація "Рівненський клуб спортивного бриджу" запрошує всіх бажаючих до навчання контрактному бриджу. В громадській організації офіційно запроваджено англійську мову як мову спілкування. Участь в громадській організації допоможе вам пройти співбесіду в посольствах Британії та США.

Контакти: e-mail: sportbridge@i.ua

Оголошення | Переглядів: 3 | Дата: 31.08.2020 | Коментарі (0)

Член громадської організації "Рівненський клуб "Правовий всеобуч", багатий, розумний, красивий чоловік та член масонського товариства шукає дівчину для відносин з можливістю шлюбу. Яка б дівчина влаштувала чоловіка? Йому було б складно з людиною емоційно неврівноваженою, схильною впадати в крайнощі: то надмірно захоплюватися то панікувати. Можливо людина буде яскравою та милою, але в сім'ї з нею буде складно. Чоловіку важливіше побачити, як людина себе поводить зіткнувшись зі складнощами, проблемами, переживши важку втрату. Розкисає чи стає більш зібраною? Злиться на всіх в вся, або залишається спокійною та оптимістичною. Чоловік визначено дуже побоювався б пов'язувати свою долю з людиною, у якої переважними (та очевидно улюбленими) є дві емоції, а саме обурення і образа. І звичайно, чоловік ніколи не став би зв'язуватись з людиною, з якою не можна говорити про відносини. В широкому сенсі чоловіку потрібна людина миролюбна, не схильна розв'язувати військові дії з будь-якого приводу. Той хто схильний до посмішки нам завжди ближче, аніж той хто схильний до лайки. Більш всього чоловіку пощастить, якщо він знайде людину, яка вміє бути щасливою сама, і вміє робити щасливими оточуючих.  Зустріч можлива лише за дотримання певних умов. Щоб чоловік переконався, що він дійсно подобається дівчина має погодитись на готель, як місце першої зустрічі. Якщо дівчина їздить на велосипеді то можлива велопрогулянка в першу зустріч. Тільки не думайте спеціально купувати велосипед для того щоб зустрітися. Жінкам з дітьми та вагітним прохання не звертати уваги на це повідомлення.  Хобі чоловіка: стрибки з парашутом, альпінізм, та button box. Не подумайте, що це шлюбне оголошення. Від того як відбувається знайомство залежить подальше співжиття чи просто дружба. Різноманітні дошки об'яв, сайти знайомств та соціальні мережі не місце для серйозних знайомств. Remember the old expression, "Talk is cheap because supply always exceeds demand." Do it badly - but at least do it! The world needs more people who get things done - instead of just talking about how to get things done. The best way to make your dreams come true is to wake up. "What is, is," proclaimed Lenny Bruce, "and what ought to be is a damn lie." Контактні дані: archioda@i.ua Через деякий час побачити чоловіка можна буде на YouTube.

Оголошення | Переглядів: 8 | Дата: 06.08.2020 | Коментарі (0)

Клуб спортивного бального танцю "Тенденс" запрошує на навчання у групу для дорослих. Заняття відбуваються щовівторка та щочетверга з 19.30 до 21.00 в ЗОШ № 19 м. Рівне. Заняття веде досвідчений тренер Джум Олександр Валентинович. Для більш детальної інформації телефонуйте +380962697579 (Джум О.В.).

Оголошення | Переглядів: 158 | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

Здам кімнату подобово для студентів заочників Львівських навчальних закладів. Центральна частина міста, вул.Рутковича. Всі зручності. Оплата за день в'їзду та виїзду. Вартість 60 грн. за день. тел.0962676289.
Оголошення | Переглядів: 352 | Дата: 02.04.2013 | Коментарі (1)

Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2020
Конструктор сайтів - uCoz