Громадська організація ,,Рівненський клуб ,,Правовий всеобуч" надає правову допомогу бійцям українських добровольчих батальйонів в зоні проведення АТО. Громадська організація ,,Рівненський клуб ,,Правовий всеобуч" діє без будь-якого фінансування та підтримки держави. Ідеологічно громадська організація є лівого спрямування, а саме анархістського, і є єдиною організацією в Україні яка займається істинним правозахистом. Ми вважаємо, що справжній правозахист має виходити з анархістських позицій. Відтак наша боротьба з державою та буржуазією є жорсткою та безкомпромісною. Ми вважаємо, що правозахист, як і медицина, є мистецтвом яке повинно дбати про благо людини. Відтак ми надаємо правову допомогу незважаючи на забезпеченість людей. Зважаючи на невелику кількість членів громадської організації всім допомогти ми фізично не зможемо. Бійцям українських добровольчих батальйонів ми допомагаємо лише на тій підставі, що вони ведуть боротьбу на території України з російськими громадянами які є носіями російського імперіалізму.
Рівненський клуб ,,Правовий всеобуч"
|