Меню сайту
Категорії каталога
Нормативно-правові акти, які відсутні в "Ліга-Закон" [1]
Земельні питання [3]
Будівнитцтво, інвестиції, облік [207]
Відповіді на запитання читачів [15]
В цій категорії Ви можете знайомитись з відповідями читачам щодо вирішення різноманітних містобудівних питань, і не тільки.
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Публікації

Про сміття та телебачення

З огляду не те, що телебачення є засобом пропаганди органів психологічної війни видається дивним оплата телебачення. Адже ніякої цінності пропаганда не несе. Перегляд телевізора чи його аналогу в мережі Інтернет марнує ваш час та відвертає увагу. Купівля телевізора та оплата телебачення виймає кошти з вашої кишені, та відповідно є пасивом.

У Франції податок на публічну аудіовізуальну продукцію нараховується одночасно з податком на житло - навіть тим, у кого телевізора нема. У 2020 році сума становить 138 євро для материкової Франції і 88 євро для закордонних департаментів. Звільнені від оплати ті, кому понад 80 років, хто має інвалідність і дуже низькі доходи.

У Швейцарії (365 швейцарських франків на рік), в Австрії (251,16-320,76 євро на рік), в Хорватії (до 137 євро на рік), в Чехії (1620 крон на рік), в Ірландії (160 євро на рік), в Чорногорії (3,5 євро на місяць), в Словаччині (4,64 євро на місяць), в Словенії (153 євро на рік). В Італії, Португалії, Греції та Туреччині збір за телебачення включають до рахунків за електроенергію, а саме це 90,33,36 євро на рік та 2% від загальної суми.

Наша анархічна спільнота не платить за повітря та не співпрацює з буржуазією та владою. Платити можна лише за конкретну виконану роботу селянам та робітникам.

Рівненський клуб "Правовий всеобуч"

 

 Джерело: http://In my head
Категорія: Будівнитцтво, інвестиції, облік | Додав: archinfo (05.03.2020) | Автор: Фінгерт Юрій Юрійович E W
Переглядів: 210 | Теги: Телебачення, ютуб, побутові відходи | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2024
Конструктор сайтів - uCoz