Меню сайту
Категорії каталога
Нормативно-правові акти, які відсутні в "Ліга-Закон" [1]
Земельні питання [3]
Будівнитцтво, інвестиції, облік [231]
Відповіді на запитання читачів [15]
В цій категорії Ви можете знайомитись з відповідями читачам щодо вирішення різноманітних містобудівних питань, і не тільки.
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Публікації

12. Володя (20.07.2010 09:51)

На будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт житлових (садибних, котеджних та особняків), дачних і садових будинків загальною площею до 500 кв.м, у тому числі з господарськими та допоміжними приміщеннями у підвальному поверсі (I та II категорій складності); господарських будівель та споруд на садибних ділянках, індивідуальних гаражів необхідне рішення органу місцевого самоврядування щодо надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки або будівельний паспорт об'єкта містобудування, що передбачено ст.ст. 23, 27 Закону України ,,Про планування і забудову територій”.

Будівельний паспорт об'єкта містобудування може  надаватися у разі відсутності місцевих правил забудови населеного пункту громадянам, які є власниками або користувачами земельних ділянок у селах, селищах та містах районного значення замість вихідних даних.

Звичайно ж необхідно розробити, погодити та затвердити проектну документацію.

У Вашому випадку не потрібно лише брати дозвіл на виконання будівельних робіт в територіальному органі інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, що передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2009 № 1104 ,,Деякі питання надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт”.

Однак, якщо Вам не принципово вносити зміни до технічного паспорту, й у Вас не буде проблем з підключенням до інженерних мереж, тоді можна провести капітальний ремонт літньої кухні без будь-яких дозвільних документів. В більшості випадків індивідуальні забудовники при проведенні подібних капітальних ремонтів так і вчиняють. Максимально, що може Вам загрожувати при цьому – це адміністративний штраф територіальної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю за самочинне будівництво, якщо її представник завітає до Вас під час проведення капітального ремонту. Враховуючи завантаженість зазначених інспекцій ймовірність цього незначна.

Наразі, вирішувати Вам.

 

З повагою

Юрій Мачулянський



Джерело: http://aвторські матеріали
Категорія: Відповіді на запитання читачів | Додав: fingert (06.08.2010) | Автор: Мачулянський Юрій Юрійович E W
Переглядів: 486 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2024
Конструктор сайтів - uCoz