Меню сайту
Категорії каталога
Зачинено [226]
Музей архітектури [23]
Земельні питання [4]
Будівництво, інвестиції, облік [31]
Платні публікації [0]
Тут знаходяться авторські публікації. Вартість 50 гривень на місяць. Оплата на банківську картку. Пишіть на archioda@i.ua
Реставрація [0]
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Публікації

Чи заслуговують люди смерті?

З огляду на те, що Україна є фактично неправовою державою де для відстоювання своїх прав громадяни мають витрачати роки, а рішення правосуддя на 90% не виконуються, а також з огляду на те, що 60% жителів України живе за межею бідності, а саме менше ніж 2 долари на день, ми вважаємо, що за порушення прав інших людей жителі України повинні платити своїм життям. Засоби масової інформації смакують історію про поранення дітей гранатою РГД-5 у припаркованому автомобілі ГАЗ-24 у м. Києві. ЗМІ та правоохоронні органи винуватим зробили чомусь власника автомобіля. Однак чомусь не ставиться питання про притягнення до відповідальності батьків, які не навчили своїх дітей не лізти до чужого. Що вони робили в чужому автомобілі? Однак повернімося до майстра Філії "Рівненська ДЕД". (Філія «Рівненська ДЕД» створена у лютому 1944 року наказом № 1 від 26.02.1944 ДЕУ-869 Ушосдора НКВС УССР, що обслуговувало автодорогу Київ-Перемишль протяжністю 120 км.)

І.Кант пише: "Вищим серед обов'язків є глибока повага права інших людей. Наш обов'язок полягає в тому, щоби глибоко поважати право інших і як святиню цінувати його. У всьому світі немає нічого святішого, ніж право інших людей. Воно недоторкане і непорушне. Прокляття тому, хто обмежує право інших і зневажає його!"

Відтак ми бажаємо майстру Філії "Рівненська ДЕД" повноти насолоди, блиску величі, багато молодих і прекрасних коханок, величезного багатства та необмеженої влади.

  Рівненський клуб "Правовий всеобуч"Джерело: http://Idea in my head
Категорія: Будівництво, інвестиції, облік | Додав: archinfo (17.06.2018) | Автор: Юрій Фінгерт E W
Переглядів: 362 | Теги: зловживання службовим станвищем, право на життя | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2024
Конструктор сайтів - uCoz