Меню сайту
Категорії каталога
Зачинено [226]
Музей архітектури [23]
Земельні питання [4]
Будівництво, інвестиції, облік [31]
Платні публікації [0]
Тут знаходяться авторські публікації. Вартість 50 гривень на місяць. Оплата на банківську картку. Пишіть на archioda@i.ua
Реставрація [0]
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Публікації
У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4


Юрій Фінгерт

містобудівельник-юрист, правозахисник

Як повідомляють засоби масової інформації слідчий комітет Росії порушив три нові кримінальні справи проти сил АТО, звинувативши їх в обстрілі мирних жителів на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба відомства. Справи відкриті за ч. 1 ст. 356 Кримінального кодексу РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни). У Слідкомі РФ стверджують, що 28 липня, 3 і 4 серпня 2017 року українські військовослужбовці нібито обстріляли з артилерії об'єкти цивільної інфраструктури в Старомихайлівці Донецької області, Первомайську Луганської області та Петровському районі Донецька. Крім цього, АТОвців звинуватили в пораненні чотирьох мирних жителів і руйнуванні житлових будинків. Раніше повідомлялося, що в Росії завели нові справи на бійців ЗСУ, які нібито чотири рази обстріляли мирних жителів Донбасу в червні нинішнього року. Як вбачається з повідомлення Московія втручається у внутрішні справи України. З огляду на окупацію Московією Автономної Республіки Крим та поставками важкого озброєння терористичним угрупуванням, а також надання підтримки терористичним угрупуванням живою силою на території Донецької та Луганської областей має місце ведення військових дій Московією без оголошення війни.

Земельні питання | Переглядів: 381 | Author: Юрій Фінгерт | Додав: archinfo | Дата: 14.08.2017 | Коментарі (0)

Юрій Фінгерт

містобудівельник-юрист, правозахисник

В засобах масової інформації поширюється інтерв'ю з Міністром юстиції Павлом Дмитровичем Петренком який виступає за повну заборону заочної форми навчання для майбутніх юристів.  За його словами, треба "забороняти заочну форму навчання при отриманні базової юридичної освіти". "Якщо ти юрист, то мінімум чотири роки маєш відучитися стаціонарно. Щоб потім ти не калічив свою долю і не калічив долю людей, з яким ти стикаєшся, будучи адвокатом, суддею, прокурором, держслужбовцем", - наголосив він.

Міністр переконаний, що вимоги до майбутніх правників є не менш високими, ніж до майбутніх медиків, тому система вищої юридичної освіти в Україні, так само як і освіти медичної, має бути стаціонарною.

Нагадаємо, Міністр юстиції Петренко П.Д. здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук перебуваючи при владі, а тому таким особам взагалі не місце у владі. На нашу думку будь-які реформи юридичної освіти від влади є профанацією та свавіллям. Юриста роблять його справи, а не освіта. А Міністру юстиції Петренку П.Д. ми рекомендували б заткати свій смердючий рот та не висовуватись.

"Рівненський клуб "Правовий всеобуч"

 

Земельні питання | Переглядів: 389 | Author: Юрі Фінгерт | Додав: archinfo | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

Юрій Фінгерт

містобудівльник-юрист, правозахисник

Як ми вже неодноразово повідомляли недержавна філософська школа філософії та соціології права громадська організація "Рівненський клуб "Правовий всеобуч" поділяє ідеологію європейського анархо-синдикалізму. В своїй діяльності філософська школа має спільного з правозахисними організаціями тему захисту невід'ємних та невідчужуваних прав людини. Оскільки ми виходимо з теорії держави як стаціонарного бандита то ні на яку співпрацю з владою не йдемо. До військового конфлікту з державою ми не готові, оскільки держава має перевагу в живій силі та техніці. Однак ми виходимо з того, що цивілізований світ, який поважає права людини, має перевагу в живій силі та техніці проти держави Україна. Хоча ми є українцями ми не вважаємо державу Україна українською. Українці по суті живуть в Україні в україномовному гето.

"Рівненський клуб "Правовий всеобуч"

Земельні питання | Переглядів: 352 | Author: Юрі Фінгерт | Додав: archinfo | Дата: 01.08.2017 | Коментарі (0)

юрист "Fingert&Law Corporation"

 
В своїй практиці мені інколи доводиться займатися питаннями відведення земельних ділянок для обслуговування існуючих житлових будинків, що перебувають у власності громадян. Зокрема, якщо земельна ділянка перебуває у спільному користуванні громадян, виникає питання поділу земельної ділянки між власниками житлових будинків, а також отримання в подальшому державних актів на земельну ділянку. Подібне питання виникає також у власників квартир багатоповерхових житлових будинків. Адже земельні ділянки під багатоповерховими житловими будинками перебувають у користуванні відповідних житлово-експлуатаційних підприємств місцевих органів самоврядування, що обслуговують житловий будинок, а тому при створенні об’єднання співвласників житлового будинку виникає необхідність виділення земельної ділянки у спільну власність учасникам об’єднання, та визначення меж прибудинкової території. 
Далі...
Земельні питання | Переглядів: 1858 | Додав: fingert | Дата: 07.03.2010 | Коментарі (0)


Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2024
Конструктор сайтів - uCoz