Меню сайту
Категорії каталога
Зачинено [226]
Музей архітектури [23]
Земельні питання [4]
Будівництво, інвестиції, облік [31]
Платні публікації [0]
Тут знаходяться авторські публікації. Вартість 50 гривень на місяць. Оплата на банківську картку. Пишіть на archioda@i.ua
Реставрація [0]
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Публікації

Щодо "добудови балконів та лоджій"
В мережі Інтернет можна прочитати велику кількість різних матеріалів, в тому числі правового характеру, щодо "добудови балконів або лоджій" до існуючих житлових будівель, а особливо на перших поверхах таких будівель. Органи місцевого самоврядування досить часто приймають рішення про надання дозволу на добудову балконів та лоджій не особливо вдумуючись в зміст понять.
Разом з тим,  поняття "добудова балкону" є некоректним. Адже блакон - це виступаюча з площини стіни фасаду обгороджена площадка, що служить для відпочинку влітку, у визначенні ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення". Кому цього не досить, може ознайомитись з ДСТУ Б В.2.6-69:2008 "Плити балконів і лоджій залізобетонні.Технічні умови" в якому зазначено, що за способом обпирання на несучі конструкції і характером роботи балконні плити підрозділяють на:
-консольні плити, що затиснені в стіні по одній із сторін або двох суміжних сторонах;
-балкові плити, що обперті по двох протилежних або по трьох сторонах. З огляду на вищевикладене добудувати балкон неможливо, оскільки його можна тільки змонтувати.
Лоджією ж є перекрите й обгороджене у плані з трьох боків приміщення, відкрите до зовнішнього простору або засклене, що служить для відпочинку влітку, знову таки у визначені ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення". Відтак, не вводьте людей в оману, а називайте речі своїми іменами. Добудови (прибудови) зі стінами та фундаментом балконами чи лоджіями не є. Це охоплюються поняттями будівництва та розширенням існуючих житлових приміщень.

Спеціально для видання "Будівельні питання"

Джерело: http://авторський матеріал
Категорія: Будівництво, інвестиції, облік | Додав: archinfo (15.10.2012) | Автор: Будівельні питання E W
Переглядів: 1081 | Теги: балкони, лоджії | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2024
Конструктор сайтів - uCoz