Меню сайту
Категорії каталога
Зачинено [226]
Музей архітектури [23]
Земельні питання [4]
Будівництво, інвестиції, облік [31]
Платні публікації [0]
Тут знаходяться авторські публікації. Вартість 50 гривень на місяць. Оплата на банківську картку. Пишіть на archioda@i.ua
Реставрація [0]
Форма входу

+ Український Тиждень. Новини

Інформаційна картина дня від українського часопису "Тиждень".

добавить на Яндекс
З ПИТАННЯ РОЗМІЩЕННЯ БАНЕРНОЇ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛ.0685860339
Публікації

Про заборону заочної юридичної освіти

В засобах масової інформації поширюється інтерв'ю з Міністром юстиції Павлом Дмитровичем Петренком який виступає за повну заборону заочної форми навчання для майбутніх юристів.  За його словами, треба "забороняти заочну форму навчання при отриманні базової юридичної освіти". "Якщо ти юрист, то мінімум чотири роки маєш відучитися стаціонарно. Щоб потім ти не калічив свою долю і не калічив долю людей, з яким ти стикаєшся, будучи адвокатом, суддею, прокурором, держслужбовцем", - наголосив він.

Міністр переконаний, що вимоги до майбутніх правників є не менш високими, ніж до майбутніх медиків, тому система вищої юридичної освіти в Україні, так само як і освіти медичної, має бути стаціонарною.

Нагадаємо, Міністр юстиції Петренко П.Д. здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук перебуваючи при владі, а тому таким особам взагалі не місце у владі. На нашу думку будь-які реформи юридичної освіти від влади є профанацією та свавіллям. Юриста роблять його справи, а не освіта. А Міністру юстиції Петренку П.Д. ми рекомендували б заткати свій смердючий рот та не висовуватись. Він не людина, а представник влади.

"Рівненський клуб "Правовий всеобуч"

Категорія: Земельні питання | Додав: archinfo (10.08.2017) | Автор: Юрі Фінгерт E W
Переглядів: 388 | Теги: заочна юридична освіта | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
 
 
Українська експертно-правова лабораторія Юрія Мачулянського © 2024
Конструктор сайтів - uCoz